Sprzedaż: +48 536 799 866 Szkolenia: +123 521 221

Finansowanie

Finansowanie

Jesteśmy zdania, że komfort i zadowolenie naszych klientów stanowi najwyższą wartość i nasz główny priorytet.

Proponujemy Ci dwie formy pozyskania urządzenia: wynajem z opcją zakupu w ramach programu Bezpieczny Start lub zakup urządzenia w ramach leasingu/kredytu.

Nasz program „Bezpieczny Start” który opracowaliśmy jest właśnie dla Ciebie. U nas nie ponosisz kosztów zakupu urządzenia tylko wynajmujesz go i zarabiasz już od 1 miesiąca wynajmu testując model biznesowy i zainteresowanie klientów. Wynajmując dowolne wybrane urządzenie na okres 2 miesięcy sprawdzasz reakcje klientów i od razu zaczynasz zarabiać. Koszt najmu rozliczasz w dowolnym okresie od 1- 12 miesięcy czyli przez pierwsze 2 miesiące kiedy masz nasze urządzenie płacisz tylko minimalne koszty najmu w kredycie 0%. Jeśli urządzenie się sprawdzi w Twoim gabinecie i zaczniesz zarabiać możesz je kupić od nas za ściśle ustaloną wcześniej cenę. Koszty najmu odliczymy także od ceny zakupu. Będziesz mógł także zwrócić urządzenie po pokryciu kosztu kredytu.

Pragniemy więc służyć pomocą nie tylko w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, ale również w kwestiach ekonomicznych. Z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać najbardziej optymalne rozwiązania dotyczące finansowania zakupu naszych produktów. Służymy pomocą i merytoryczną radą w zakresie leasingu oraz rat. Z nami zyskują Państwo pewność, że inwestycja będzie nie tylko przyszłościowa, ale również bezpieczna. 

Kroki jakie ci proponujemy to:

 1. dyskusja nad ofertą i modelem biznesowym
 2. przedstawienie oferty na wynajem wybranego urządzenia z możliwością jego zakupu po okresie wynajmu
 3. zawarcie umowy wynajmu na okres 2 miesięcy i finansowania rat w okresie 1- 12 miesięcy oraz wpłata 1 raty.
 4. wprowadzenie zabiegu do własnej oferty i uruchomienie reklamy przy naszym wsparciu marketingowym
 5. odbiór wybranego urządzenia i szkolenie z wykonywania zabiegów
 6. rozpoczęcie wykonywania zabiegów
 7. monitorowanie procesów sprzedaży usług i optymalizacja cen oraz podjecie decyzji o zakupie urządzenia lub jego zwrocie
 8. kontynuacja spłaty rat kredytowych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Zaufało nam 100 gabinetów kosmetycznych
  DARMOWA DOSTAWA DO TWOJEGO GABINETU
  Bezpieczne płatności wygodne finansowanie
  wsparcie posprzedażowe Szkolenia produktowe