Sprzedaż: +48 536 799 866 Opieka posprzedażowa: kontakt@wellonline.eu

Wynajem

Wynajem

Wynajem urządzeń z opcją zakupu w programie Bezpieczny Start

Obecnie wielu właścicieli gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologów zastanawia się jak rozszerzyć ofertę i pozyskać nowy sprzęt bez ponoszenia kosztów i zbędnego ryzyka. My mamy takie rozwiązanie jako jedyna firma w Polsce. Nasz program „Bezpieczny Start” który opracowaliśmy jest właśnie dla Ciebie. U nas nie ponosisz kosztów zakupu urządzenia tylko wynajmujesz go i zarabiasz już od 1 miesiąca wynajmu testując model biznesowy i zainteresowanie klientów.

Chcemy abyś w ciągu pierwszych miesięcy zarobił/a znaczną kwotę pozwalającą na zakup urządzenia. Możesz w tym na nas liczyć. Wynajmując dowolne wybrane urządzenie na okres 2 miesięcy sprawdzasz reakcje klientów i od razu zaczynasz zarabiać. Koszt najmu rozliczasz w dowolnym okresie od 1-12 miesięcy czyli przez pierwsze 2 miesiące kiedy masz nasze urządzenie płacisz tylko minimalne koszty najmu w kredycie 0%. Wszystko załatwisz online poprzez naszą stronę www.wellonline.eu, a cała pożyczka będzie udzielona przez naszego Partnera ze środków własnych i zabezpieczona przez nas. Jeśli urządzenie się sprawdzi w Twoim gabinecie i zaczniesz zarabiać możesz je kupić od nas za ściśle ustaloną wcześniej cenę. Koszty najmu odliczymy także od ceny zakupu. Będziesz mógł także zwrócić urządzenie po pokryciu kosztu kredytu.

Po podpisaniu umowy wynajmu pomożemy Ci także pozyskać klientów i przeszkolimy w wykonywaniu zabiegów. Taka „poduszka bezpieczeństwa” zapewni Ci bezpieczny start i pozwoli na rozszerzenie oferty Twojego gabinetu. Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wypełnienie ankiety. Istnieje możliwość sprawdzenia urządzenia w siedzibie naszej firmy przy ul. Wrocławska 43A, Kraków. Oferujemy również szkolenia z zakresu obsługi urządzeń.

Kroki jakie ci proponujemy to:

 1. dyskusja nad ofertą i modelem biznesowym
 2. przedstawienie oferty na wynajem wybranego urządzenia z możliwością jego zakupu po okresie wynajmu
 3. zawarcie umowy wynajmu na okres 2 miesięcy i finansowania rat w okresie 1- 12 miesięcy oraz wpłata 1 raty.
 4. wprowadzenie zabiegu do własnej oferty i uruchomienie reklamy przy naszym wsparciu marketingowym
 5. odbiór wybranego urządzenia i szkolenie z wykonywania zabiegów
 6. rozpoczęcie wykonywania zabiegów
 7. monitorowanie procesów sprzedaży usług i optymalizacja cen oraz podjecie decyzji o zakupie urządzenia lub jego zwrocie
 8. kontynuacja spłaty rat kredytowych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Zaufało nam 100 gabinetów kosmetycznych
  DARMOWA DOSTAWA DO TWOJEGO GABINETU
  Bezpieczne płatności wygodne finansowanie
  wsparcie posprzedażowe Szkolenia produktowe