Sprzedaż: +48 536 799 866 Opieka posprzedażowa: kontakt@wellonline.eu

Wynajem urządzeń z opcją zakupu w programie Bezpieczny Start

Zaufało nam 100 gabinetów kosmetycznych
DARMOWA DOSTAWA DO TWOJEGO GABINETU
Bezpieczne płatności wygodne finansowanie
wsparcie posprzedażowe Szkolenia produktowe

Obecnie wielu właścicieli gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologów zastanawia się jak rozszerzyć ofertę i pozyskać nowy sprzęt bez ponoszenia kosztów i zbędnego ryzyka. My mamy takie rozwiązanie jako jedyna firma w Polsce. Nasz program „Bezpieczny Start” który opracowaliśmy jest właśnie dla Ciebie.
U nas nie ponosisz kosztów zakupu urządzenia tylko wynajmujesz go i zarabiasz już od 1 miesiąca wynajmu
testując model biznesowy i zainteresowanie klientów.
Chcemy abyś w ciągu pierwszych miesięcy zarobił znaczną kwotę pozwalającą na zakup urządzenia. Możesz w tym na nas liczyć.
Wynajmując dowolne wybrane urządzenie na okres 2 miesięcy sprawdzasz reakcje klientów i od razu zaczynasz zarabiać. Koszt najmu rozliczasz w dowolnym okresie od 1- 12 miesięcy czyli przez pierwsze 2 miesiące kiedy masz nasze urządzenie płacisz tylko minimalne koszty najmu w kredycie 0%. Wszystko załatwisz online poprzez naszą stronę www.wellonline.eu a cała pożyczka będzie udzielona przez naszego Partners ze środków własnych i zabezpieczona przez nas. Jeśli urządzenie się sprawdzi w Twoim gabinecie i zaczniesz zarabiać możesz je kupić od nas za ściśle ustaloną wcześniej cenę. Koszty najmu odliczymy także od ceny zakupu. Będziesz mógł także zwrócić urządzenie po pokryciu kosztu kredytu.
Po podpisaniu umowy wynajmu pomożemy ci także pozyskać klientów i przeszkolimy w wykonywaniu zabiegów . Taka „poduszka bezpieczeństwa” zapewni Ci bezpieczny start i pozwoli na rozszerzenie oferty Twojego gabinetu.
Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i wypełnienie ankiety.

Na stronie Wellonline wyodrębniany ofertę wynajmu urządzeń w programie „Bezpieczny Start”
Ponadto mamy zintegrowane
Konto użytkownika z loginem i hasłem
Wzór umowy wynajmu
Wzór umowy kredytowej
Tabele do wpisywania dziennego utargu w celu optymalizacji oferty
Telefony kontaktowe do opieki serwisowej i wsparcia marketingowego

Kroki jakie ci proponujemy to:
1/ dyskusja nad ofertą i modelem biznesowym
2/ przedstawienie oferty na wynajem wybranego urządzenia z możliwością jego zakupu po okresie wynajmu
3/ zawarcie umowy wynajmu na okres 2 miesięcy i finansowania rat w okresie 1- 12 miesięcy oraz wpłata 1 raty.
4/ wprowadzenie zabiegu do własnej oferty i uruchomienie reklamy przy naszym wsparciu marketingowym
4/ odbiór wybranego urządzenia i szkolenie z wykonywania zabiegów
5/ rozpoczęcie wykonywania zabiegów
6/ monitorowanie procesów sprzedaży usług i optymalizacja cen oraz podjecie decyzji o zakupie urządzenia lub jego zwrocie
7/ kontynuacja spłaty rat kredytowych

Staramy się pozyskiwać te urządzenia, które posiadają optymalny wskaźnik jakości do ceny oraz są bezpieczne i wysokiej jakości. Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych zapytań i zgłaszanych uwag. Posiadamy w swojej ofercie także wiele innych urządzeń, które sprowadzamy na indywidualne zamówienie, a których nie znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Nasza oferta jest dostosowywana

do indywidualnych

zapytań i zgłaszanych uwag.

Prosimy o kierowanie wszelkich uwag i zapytań za pomocą formularza, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz za pośrednictwem naszego facebook’a. Centrum sprzedaży BeWELL jest prowadzone przez Instytut Medycyny Innowacyjnej w Krakowie.

Poznaj referencje naszych klientów

Opinie

Szkolenie z zakresu zastosowania skanera żył – VeinProbe Dr Radosław J. Klinika Medycyny Estetycznej Gdańsk

Szkolenie w well-online, absolutnie przekroczyło nasze oczekiwania. Pierwsze co nas zaskoczyło to fakt, że szkolenie zawarte było już w cenie urządzenia. Przekazane zostały nam w bardzo profesjonalny sposób wszystkie niezbędne informacje. Diagnoza, praktyka, komunikacja z pacjentem – absolutnie dowiedzieliśmy się wszystkiego. Jeśli ktoś z załogi miał dodatkowe pytania – nawet po odbytym szkoleniu, otrzymywaliśmy natychmiastową odpowiedź. Wiemy, że po kolejne urządzenia i szkolenia, z pewnością wrócimy.

[czytaj więcej]
Kompleksowa obsługa w procesie zakupu, finansowania i szkolenia. prof. dr hab. n. med. Hanna S. Centrum Medyczne

Na stronę instytutu, oraz platformę well-online.eu, trafiłam z polecenia mojego serdecznego przyjaciela. Poszukiwaliśmy wyposażenia do nowo powstałej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii, działającej w naszym centrum zdrowia. Potrzebowaliśmy, aż dwunastu różnych urządzeń. Zależało nam również na finansowaniu, przeprowadzeniu szkolenia, wdrożeniu i dużym wsparciu, był to dla nas zupełnie nowy temat, z którym musieliśmy się zmierzyć. Dzięki doświadczeniu zespołu pracującego w Instytucie Medycyny Innowacyjnej, świetnemu przygotowaniu oraz bardzo dobrej znajomości oferowanych urządzeń – proces zakupu, wdrożenia oraz rozpoczęcia pracy z pacjentami przebiegł bardzo szybko i profesjonalnie. Urządzenia posiadamy już października 2018-go roku, do tej pory działają bezproblemowo dając bardzo pozytywne efekty, oraz zadowolenie pacjentów. Pracujemy w branży medycznej już od ponad 35 lat, zależy nam na solidnych dostawcach, którzy spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Takim dostawcą jest z pewnością well-online.

[czytaj więcej]
HIFU urządzenie do liftingu twarzy Kosmetolog - Joanna K. Gabinet Kosmetologii Estetycznej Lublin

Jako kosmetolog odpowiadam za komfort i dobre samopoczucie moich pacjentów. Zawsze staram się o najwyższy poziom obsługi. To samo odczuwam pracując już od dwóch lat z Instytutem Medycyny Innowacyjnej oraz z well-online.eu. Moim trzecim zakupionym urządzeniem jest HIFU , które opiera się na ultradźwiękowej terapii. Po zakupie oczywiście, zdecydowałam się na bezpłatne szkolenie dla siebie i współpracowników. Przez pierwsze kilka tygodni czasem pojawiały się pojedyncze pytania, na które odpowiedź otrzymywałyśmy niemal natychmiast. Po 6 miesiącach od zakupu mogę stwierdzić – zdecydowanie polecam. Urządzenie jest bardzo bezpieczne oraz proste w obsłudze. Pacjenci bardzo je cenią. Efekty są widoczne bardzo szybko, już po 2-3 miesiącach widać wygładzenie skóry. Jeszcze w tym roku zdecydujemy się na zakup HIFU 3D.

[czytaj więcej]