Sprzedaż: +48 536 799 866 Opieka posprzedażowa: kontakt@wellonline.eu

Poznaj BeWell

BeWell

Prowadzimy monitoring rynku technologii stosowanych w medycynie estetycznej oraz kosmetologii i wybieramy z nich urządzenia, które po sprawdzeniu w naszym centrum medycyny estetycznej oferujemy Państwu z naszą rekomendacją.

Zaufało nam 100 gabinetów kosmetycznych
DARMOWA DOSTAWA DO TWOJEGO GABINETU
Bezpieczne płatności wygodne finansowanie
wsparcie posprzedażowe Szkolenia produktowe

Staramy się pozyskiwać te urządzenia, które posiadają optymalny wskaźnik jakości do ceny oraz są bezpieczne i wysokiej jakości. Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych zapytań i zgłaszanych uwag. Posiadamy w swojej ofercie także wiele innych urządzeń, które sprowadzamy na indywidualne zamówienie, a których nie znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Nasza oferta jest dostosowywana

do indywidualnych

zapytań i zgłaszanych uwag.

Prosimy o kierowanie wszelkich uwag i zapytań za pomocą formularza, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz za pośrednictwem naszego facebook’a. Centrum sprzedaży BeWELL jest prowadzone przez Instytut Medycyny Innowacyjnej w Krakowie.

Poznaj referencje naszych
klientów

Opinie

HIFU urządzenie do liftingu twarzy Kosmetolog - Joanna K. Gabinet Kosmetologii Estetycznej Lublin

Jako kosmetolog odpowiadam za komfort i dobre samopoczucie moich pacjentów. Zawsze staram się o najwyższy poziom obsługi. To samo odczuwam pracując już od dwóch lat z Instytutem Medycyny Innowacyjnej oraz z well-online.eu. Moim trzecim zakupionym urządzeniem jest HIFU , które opiera się na ultradźwiękowej terapii. Po zakupie oczywiście, zdecydowałam się na bezpłatne szkolenie dla siebie i współpracowników. Przez pierwsze kilka tygodni czasem pojawiały się pojedyncze pytania, na które odpowiedź otrzymywałyśmy niemal natychmiast. Po 6 miesiącach od zakupu mogę stwierdzić – zdecydowanie polecam. Urządzenie jest bardzo bezpieczne oraz proste w obsłudze. Pacjenci bardzo je cenią. Efekty są widoczne bardzo szybko, już po 2-3 miesiącach widać wygładzenie skóry. Jeszcze w tym roku zdecydujemy się na zakup HIFU 3D.

[czytaj więcej]
Szkolenie z zakresu zastosowania skanera żył – VeinProbe Dr Radosław J. Klinika Medycyny Estetycznej Gdańsk

Szkolenie w well-online, absolutnie przekroczyło nasze oczekiwania. Pierwsze co nas zaskoczyło to fakt, że szkolenie zawarte było już w cenie urządzenia. Przekazane zostały nam w bardzo profesjonalny sposób wszystkie niezbędne informacje. Diagnoza, praktyka, komunikacja z pacjentem – absolutnie dowiedzieliśmy się wszystkiego. Jeśli ktoś z załogi miał dodatkowe pytania – nawet po odbytym szkoleniu, otrzymywaliśmy natychmiastową odpowiedź. Wiemy, że po kolejne urządzenia i szkolenia, z pewnością wrócimy.

[czytaj więcej]
Kompleksowa obsługa w procesie zakupu, finansowania i szkolenia. prof. dr hab. n. med. Hanna S. Centrum Medyczne

Na stronę instytutu, oraz platformę well-online.eu, trafiłam z polecenia mojego serdecznego przyjaciela. Poszukiwaliśmy wyposażenia do nowo powstałej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii, działającej w naszym centrum zdrowia. Potrzebowaliśmy, aż dwunastu różnych urządzeń. Zależało nam również na finansowaniu, przeprowadzeniu szkolenia, wdrożeniu i dużym wsparciu, był to dla nas zupełnie nowy temat, z którym musieliśmy się zmierzyć. Dzięki doświadczeniu zespołu pracującego w Instytucie Medycyny Innowacyjnej, świetnemu przygotowaniu oraz bardzo dobrej znajomości oferowanych urządzeń – proces zakupu, wdrożenia oraz rozpoczęcia pracy z pacjentami przebiegł bardzo szybko i profesjonalnie. Urządzenia posiadamy już października 2018-go roku, do tej pory działają bezproblemowo dając bardzo pozytywne efekty, oraz zadowolenie pacjentów. Pracujemy w branży medycznej już od ponad 35 lat, zależy nam na solidnych dostawcach, którzy spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Takim dostawcą jest z pewnością well-online.

[czytaj więcej]