Sprzedaż: +48 536 799 866 Opieka posprzedażowa: kontakt@wellonline.eu

Poznaj BeWell

BeWell

Prowadzimy monitoring rynku technologii stosowanych w medycynie estetycznej oraz kosmetologii i wybieramy z nich urządzenia, które po sprawdzeniu w naszym centrum medycyny estetycznej oferujemy Państwu z naszą rekomendacją.

Zaufało nam 100 gabinetów kosmetycznych
DARMOWA DOSTAWA DO TWOJEGO GABINETU
Bezpieczne płatności wygodne finansowanie
wsparcie posprzedażowe Szkolenia produktowe
pico laser  removebg preview 463x348 1

Staramy się pozyskiwać te urządzenia, które posiadają optymalny wskaźnik jakości do ceny oraz są bezpieczne i wysokiej jakości. Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych zapytań i zgłaszanych uwag. Posiadamy w swojej ofercie także wiele innych urządzeń, które sprowadzamy na indywidualne zamówienie, a których nie znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Nasza oferta jest dostosowywana

do indywidualnych

zapytań i zgłaszanych uwag.

Prosimy o kierowanie wszelkich uwag i zapytań za pomocą formularza, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz za pośrednictwem naszego facebook’a. Centrum sprzedaży BeWELL jest prowadzone przez Instytut Medycyny Innowacyjnej w Krakowie.

Poznaj referencje naszych
klientów

Opinie

obrazek Kompleksowa obsługa w procesie zakupu, finansowania i szkolenia. prof. dr hab. n. med. Hanna S. Centrum Medyczne

Na stronę instytutu, oraz platformę well-online.eu, trafiłam z polecenia mojego serdecznego przyjaciela. Poszukiwaliśmy wyposażenia do nowo powstałej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii, działającej w naszym centrum zdrowia. Potrzebowaliśmy, aż dwunastu różnych urządzeń. Zależało nam również na finansowaniu, przeprowadzeniu szkolenia, wdrożeniu i dużym wsparciu, był to dla nas zupełnie nowy temat, z którym musieliśmy się zmierzyć. Dzięki doświadczeniu zespołu pracującego w Instytucie Medycyny Innowacyjnej, świetnemu przygotowaniu oraz bardzo dobrej znajomości oferowanych urządzeń – proces zakupu, wdrożenia oraz rozpoczęcia pracy z pacjentami przebiegł bardzo szybko i profesjonalnie. Urządzenia posiadamy już października 2018-go roku, do tej pory działają bezproblemowo dając bardzo pozytywne efekty, oraz zadowolenie pacjentów. Pracujemy w branży medycznej już od ponad 35 lat, zależy nam na solidnych dostawcach, którzy spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Takim dostawcą jest z pewnością well-online.

[czytaj więcej]
obrazek Szkolenie z zakresu zastosowania skanera żył – VeinProbe Dr Radosław J. Klinika Medycyny Estetycznej Gdańsk

Szkolenie w well-online, absolutnie przekroczyło nasze oczekiwania. Pierwsze co nas zaskoczyło to fakt, że szkolenie zawarte było już w cenie urządzenia. Przekazane zostały nam w bardzo profesjonalny sposób wszystkie niezbędne informacje. Diagnoza, praktyka, komunikacja z pacjentem – absolutnie dowiedzieliśmy się wszystkiego. Jeśli ktoś z załogi miał dodatkowe pytania – nawet po odbytym szkoleniu, otrzymywaliśmy natychmiastową odpowiedź. Wiemy, że po kolejne urządzenia i szkolenia, z pewnością wrócimy.

[czytaj więcej]
obrazek HIFU urządzenie do liftingu twarzy Kosmetolog - Joanna K. Gabinet Kosmetologii Estetycznej Lublin

Jako kosmetolog odpowiadam za komfort i dobre samopoczucie moich pacjentów. Zawsze staram się o najwyższy poziom obsługi. To samo odczuwam pracując już od dwóch lat z Instytutem Medycyny Innowacyjnej oraz z well-online.eu. Moim trzecim zakupionym urządzeniem jest HIFU , które opiera się na ultradźwiękowej terapii. Po zakupie oczywiście, zdecydowałam się na bezpłatne szkolenie dla siebie i współpracowników. Przez pierwsze kilka tygodni czasem pojawiały się pojedyncze pytania, na które odpowiedź otrzymywałyśmy niemal natychmiast. Po 6 miesiącach od zakupu mogę stwierdzić – zdecydowanie polecam. Urządzenie jest bardzo bezpieczne oraz proste w obsłudze. Pacjenci bardzo je cenią. Efekty są widoczne bardzo szybko, już po 2-3 miesiącach widać wygładzenie skóry. Jeszcze w tym roku zdecydujemy się na zakup HIFU 3D.

[czytaj więcej]